Referencje Mega Travel

Referencje Mega Travel

Zobacz referencje Mega Travel. Zaufały nam te firmy. Organizowaliśmy wyjazdy firmowe, wycieczki m.in. dla

Organizację wyjazdów firmowych zleca się profesjonalistom. Doświadczone biuro podróży potrafi sprawnie przygotować konkretny program wyjazdu, aby uwzględniał wszystkie podane wymagania. Znalezienie organizatora incentive travel nie jest trudnym zadaniem, ale znalezienie doświadczonego organizatora tak. Mega Travel należy do firm, które działają już od ponad dwudziestu lat. To sprawdzone biuro podróży Organizujemy markowe wycieczki firmowe, których programy są na zamówienie, indywidualnie przygotowywane.

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ U NAS WYJAZDY FIRMOWE?

Takie są niepodważalne fakty, dla których klienci wybierają Mega Travel. – mamy najlepszą jakość w najlepszej cenie – zorganizujemy wyjazd w prawie każde miejsce na świecie – jesteśmy elastyczni na każdym etapie współpracy – mamy gwarancję ubezpieczeniową – korzystało z naszych usług setki firm, które były zadowolone – możesz porozmawiać z doświadczonym doradcą, który pomoże w wyjeździe  

Dlaczego warto organizować firmowe wyjazdy?

W oderwaniu od szarej codzienności członkowie zespołu danego przedsiębiorstwa mogą wzmocnić stosunki interpersonalne i tym samym poprawić komunikację wewnątrz firmy. Nic nie buduje tak zgranej ekipy, jak wspólna zabawa i przygoda. Dlatego, że łącząc wyjazd ze szkoleniem, pracownicy podnoszą swoje kwalifikacje i nabywają nowe umiejętności.

Co poza organizatorem należy uwzględnić planując zagraniczne wyjazdy firmowe?

Przede wszystkim cel i charakter wyjazdu integracyjnego. Inne atrakcje i punkty programu zostaną przewidziane, jeśli chcemy jedynie poprawić komunikację i atmosferę wewnątrz firmy, inne zaś, gdy mamy zamiar przekazać uczestnikom również konkretną wiedzę. Drugim punktem, którego nie można pominąć jest wybór odpowiedniego czasu i miejsca wyjazdu. Miejsce zazwyczaj dobiera organizator, jednak dobór stosownego czasu, który nie zaburzy normalnego funkcjonowania firmy należy zazwyczaj do kadry zarządzającej. Ostatnim bardzo ważnym elementem jest budżet. Dlatego należy wyznaczyć maksymalną kwotę, którą możemy przeznaczyć na firmowy wyjazd motywacyjny i starać się jej nie przekroczyć. Organizator powinien przedstawić szczegółowy kosztorys, obejmujący wszystkie elementy, aby nie okazało się później, że pieniędzy nie wystarczy.